Konto Koszyk
Odzież dziecięca, moda dziecięca - sklep

Strona główna

  ubranka dla dziewczynek  
  ubranka dla chłopców  
  ubranka dla niemowląt  
  książki dla dzieci  
  zabawki i gry  
 
 
 Kalendarze 2012 
 Kartki dla babci i dziadka 
 
 
 Naklejki 
 Pieczątki 


  O nas  
  Informacje  
  Regulamin  
  Jak kupować?  
  Kontakt  
     
 

 

 
chcesz być powiadamiana(y)
o nowościach?
wpisz swój e-mail:
 
     

 

 


Odwiedź nas na
FacebookuRegulamin

 

 

Niniejszy Regulamin zawiera zasady dokonywania zakupów w sklepie internetowym Ententino. Prosimy o zapoznanie się z nim przed dokonaniem zakupów.


 

 

Zamówienia:

 1. W celu dokonania zamówienia w sklepie www.ententino.pl należy zarejestrować się w bazie danych i wypełnić formularz. Po złożeniu zamówienia Klient dostaje wiadomość e-mail z informacją o zamówionych produktach, tym samym zamówienie zostaje przyjęte do realizacji.


 

 1. W przypadku braku któregokolwiek z zamówionych produktów pracownik firmy Ententino skontaktuje się z Klientem w celu ustalenia późniejszego terminu dostawy (jeśli brakujący produkt będzie dostępny w późniejszym terminie), podzielenia zamówienia na dwa odrębne lub rezygnacji z części lub całego zamówienia.


 

 1. Wszystkie ceny podane na stronach sklepu są cenami brutto zawierającymi podatek VAT. Cena podana przy każdym produkcie jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych oraz wprowadzania w nich zmian.


 

 1. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sklep danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 2002r. nr 102 poz. 926, z późniejszymi zmianami).

 2. Dane osobowe Klienta podlegają ochronie zgodnie z obowiązującym prawem. Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówienia i przesyłania informacji przez firmę Ententino. Nie są udostępniane ani odsprzedawane innym podmiotom.

Formy płatności:


 

 1. Akceptowane formy płatności to płatnośc on-line, pobranie i przedpłata na konto. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.


 

Dostawa:


 

 1. Dostawy realizujemy na terenie całego kraju za pośrednictwem Poczty Polskiej lub na życzenie Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej (o takim życzeniu należy poinformować sklep telefonicznie lub drogą emailową w ciągu 24 h od złożenia zamówienia).


 

 1. Koszt dostawy ponosi Klient. Jest on doliczany do kwoty zamówienia.


 

 1. Dla przesyłki realizowanej przez Pocztę Polską cena dostawy przesyłką ekonomiczną (zwykłą) wynosi 9,50 zł, zaś przesyłką priorytetową – 11,00 zł. W przypadku płatności za pobraniem ceny te wynoszą odpowiednio 12,5 zł i 15,5 zł.


 

 1. Zamówienia o wartości powyżej 200 zł wysyłane są przesyłką priorytetową na koszt firmy Ententino. Darmowa przesyłka dotyczy zamówień składanych w sklepie internetowym, nie dotyczy  zamawiania kalendarzy, pieczątek, kartek i naklejek.


 

 1. Możliwe jest wskazanie innego adresu dostawy niż adres Klienta.


 

 1. Sklep zobowiązuje się wysłać zamówiony towar w ciągu 3 dni roboczych od chwili wpłynięcia na konto kwoty zamówienia i kosztów dostawy. W przypadku płatności za pobraniem przesyłka jest wysyłana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.


 

Reklamacja, zwrot i wymiana towaru:


 

 1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku (Dz.U.Nr.22 poz.271) "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient ma prawo zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.


 

 1. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar powinien zawierać oryginalne metki i przywieszki producenta oraz powinna być do niego dołączona faktura VAT lub paragon. Jeśli w przesyłce znajdowały się dodatkowe materiały promocyjne lub gratisy – również powinny zostać dołączone do przesyłki zwrotnej.


 

 1. Zwrot towaru na warunkach opisanych w punkcie 14 jest warunkiem niezbędnym refundacji kosztów zakupu. Zwrot należności za zwrócone towary następuje w terminie 7 dni od daty otrzymania zwrotu na wskazane przez Klienta konto bankowe lub przekazem pocztowym na adres Klienta.


 

 1. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Klient. Jedynie w przypadku, gdy zwrot towarów następuje z winy sklepu (np. pomyłkowe dostarczenie produktów innych ze zamówione) koszty zwrotu pokrywa firma Ententino.


 

 1. Klient ma prawo wymienić towar na inny (o ile jest on dostępny), jeżeli zostały spełnione warunki opisane w punkcie 14. Koszty wymiany towaru ponosi Klient.

 2. Jeśli otrzymany produkt jest wadliwy, Klient ma prawo do złożenia reklamacji. Reklamacje należy kierować na adres firmy Ententino - do wadliwego produktu należy załączyć paragon lub fakturę VAT oraz opis odkrytej wady. Reklamacje rozpatrywane będą w ciagu 14 dni od daty ich wpłynięcia. Wady powstałe na skutek niewłaściwego używania produktu nie podlegają reklamacji.

 

 

strony internetowe 2pi.pl
strona główna     o nas      informacje       kontakt
    © Odzież dziecięca Ententino Sp. z o.o. ul. Chabrowa 5, 05-800 Pruszków, tel. 793 360 740, e-mail: ententino@ententino.pl